Кабінет Міністрів України заявив про очікування значної індексації пенсій у березні, при цьому виплати громадянам прогнозуються у середньому на 13%. Однак Пенсійний фонд поки що не підтвердив цю інформацію, що породжує невизначеність щодо підвищення пенсій.

Зазначається затримка фінансової допомоги з боку міжнародних партнерів, зокрема США, із заявою про те, що США не дозволять українцям використовувати свої кошти на пенсії.

Українська влада, однак, запевняє, що кошти на всі соціальні потреби громадян будуть забезпечені незалежно від міжнародної підтримки, наголошуючи, що бюджет залежить не лише від допомоги Заходу.

Пенсія: скрін з відео
Пенсія: скрін з відео

Точна сума індексації пенсії залишається невідомою через відсутність усіх необхідних статистичних даних. Запит про роз'яснення, направлений до Пенсійного фонду України виданням "Апостроф", не дав однозначної відповіді щодо перегляду пенсійних виплат.

Процес індексації пенсій, запланований на 1 березня, передбачає щорічний перерахунок раніше призначених пенсій через збільшення середньої зарплати в Україні. Ця середня заробітна плата враховується при визначенні пенсій, оскільки вона відображає суму сплачених страхових внесків.

"Розмір та порядок збільшення визначаються в межах бюджету ПФУ за рішенням Кабміну з урахуванням мінімального розміру збільшення. Відповіді на питання можна буде надати у разі прийняття урядом відповідного рішення".

\n

\n

Нагадаємо, тарифи на комуналку зростуть ще більше: Нацбанк зробив революційну заяву і назвав дату \n

Раніше «Українці» писали, віддамо останні гроші: основні продукти різко подорожчають у лютому \n

Як повідомляли «Українці», астролог заявила про перемогу України у війні: все може закінчитися зовсім скоро .