Маша Єфросиніна, відома телеведуча, нещодавно розповіла про свої проблеми зі здоров'ям, наголосивши, як стрес позначився на її самопочутті. Вона відверто торкнулася таких проблем, як різка втрата ваги та труднощі управління своїм психологічним станом.

Зірка розповіла, що постійний стрес та нерви, які вона відчуває, призвели до значної втрати ваги, через що їй важко відновити колишню фізичну форму. Незважаючи на критику за свою чутливість, Єфросиніна не вибачається за свою делікатну натуру та потребу у відпочинку.

У нещодавньому пості в Instagram знаменитість поділилася фотографіями з лікарняної палати, на яких оголена нога з крапельницею. Необхідність цього втручання була викликана проблемами з її венами, що наголошувало на фізичному впливі стресу на її здоров'я.

Проте актриса уточнила, що побоювання її родичів та шанувальників необґрунтовані. Госпіталізація була викликана не серйозною кризою зі здоров'ям, а скоріше превентивним заходом боротьби з її виснаженням. Єфросиніна пояснила, що рівень стресу у неї проявляється фізично, що спонукає її приймати вітаміни.

Маша Єфросиніна: скріншот з Instagram
Маша Єфросиніна: скріншот з Instagram

У своєму відвертому визнанні Єфросиніна визнала свою чутливість та вразливість.

«МІЙ СТРЕС ДАЄТЬСЯ ВЗНАКИ, НА ЖАЛЬ. МІЙ МОЗОК ТА НЕРВОВА СИСТЕМА НЕ ВІДПОЧИВАЮТЬ, НЕ ПЕРЕЗАВАНТАЖУЮТЬСЯ, НЕ МОЖУТЬ ПОКИ НАВЧИТИСЯ ВІДФІЛЬТРОВУВАТИ ВСЕ ПОГАНЕ. Я ЧУТЛИВА ЛЮДИНА, ВРАЗЛИВА ТА ДУЖЕ СИЛЬНО ЕМПАТИЧНА ДО ВСІХ, ХТО ОПИНЯЄТЬСЯ В МОЄМУ ПОЛІ. ТОМУ ЗАЛІЗНА ЖІНКА ПОТРЕБУЄ ТРОХИ ЗАЛІЗА ВЕНАМИ, ПОВЕРНЕННЯ В МЕДИТАЦІЮ, СПОРТ ТА ЯКІСНИЙ СОН», - додала українська знаменитість.

Stories Маші Єфросініної: скрін
Stories Маші Єфросініної: скрін

Вона виклала свій план догляду за собою, підкресливши повернення до таких практик, як медитація, спорт та якісний сон.

Наразі телеведуча долає труднощі в особистому житті, а її чоловік Тимур активно захищає Україну. Ця розлука посилила емоційну напругу, ще раз наголосивши на важливості турботи про себе для Єфросініної в ці важкі часи.

Нагадаємо, Софія Ротару, відома як Герой України, може перебувати в критичному стані: "Не витримає"

Раніше «Українці» повідомляли, дружину Григорія Решетника в наряді за 2500 євро "облили кислотою": гоцає з посмішкою під елітним рестораном під час війни

Як повідомляли «Українці», Олег Винник роками приховував правду про свого сина від відомої співачки: а всім кричав, що "холостяк" без дітей