Стосунки Віктора Павлика та Ката Репяхової від самого початку привернули увагу громадськості: ЗМІ уважно стежили за кожним кроком артиста, поки він розвивав свій роман із концертним директором, ще одруженим.

Офіційно Павлик затягував шлюборозлучний процес через критичну хворобу сина, прагнучи захистити дитину від емоційних потрясінь. Незважаючи на це, після похорону він оперативно розірвав шлюб, і закохані пов'язали себе узами шлюбу. У їхньому союзі не було традиційного весілля через похмурі обставини. Через півроку з'явилася новина про вагітність Каті.

Зіткнувшись із критикою з боку деяких кіл аудиторії, Катерина вирішила зберегти свій публічний імідж, використовуючи Instagram як платформу для обміну інформацією про своє життя, повсякденні проблеми та особистий досвід. Хоча Віктор зберігає таємницю в особистих питаннях, він прийняв цей аспект присутності своєї дружини.

Фото Каті Репяхової
Фото Каті Репяхової

Незважаючи на певний час, динаміка відносин Віктора Павлика з молодшою ​​дружиною залишилася незмінною. Оскільки музикант продовжує активний гастрольний графік, Катя, тепер уже з маленькою дитиною, залишається вдома та більше не супроводжує її у поїздках.

Хоча пара менш помітна на публіці, ніж раніше, Катерина з гумором помітила, що має таке відчуття, ніби вона більше не живе з чоловіком через його напружений графік. Незважаючи на труднощі, вона веде активне громадське життя, відвідує сім'ю та іноді, коли це можливо, відвідує корпоративні заходи з Віктором.

«Ми не разом живемо. Скучив, приїхав побачилися», - заявила Репряхова.

Stories Каті Репяхової: скрін
Stories Каті Репяхової: скрін

Історія Віктора Павлика та Ката Репяхової продовжується: це історія кохання, випробувань та балансування між приватним життям та громадським контролем.

Нагадаємо, Тіна Кароль спустила штани і виставила свою "ямку": "Хочеться"

Раніше «Українці» повідомляли,Ксенія Мішина приголомшила своєю вагітністю: "Що далі робити"

Як повідомляли «Українці», Потапа, який втік з України, "облили кислотою" і звинуватили в цинізмі: "Г*мном був завжди"