"Ощадбанк" наголосив на важливості інформації для своїх клієнтів, особливо тих, хто отримує пенсії та соціальні виплати через банк. Повідомляється, що до 31 березня 2024 року клієнти повинні оновити свої платіжні картки, інакше після цієї дати доступ до коштів на картці буде обмежено.

За інформацією банку, вже неодноразово продовжувався термін дії карток, але цього разу шансів на подальше продовження мало. Хоча існує можливість зміни ситуації, поки що таких оновлень не анонсовано.

Державний Ощадбанк, у зв'язку з військовим станом, оголосив про продовження дії платіжних карток до кінця березня 2024 року, як повідомила прес-служба банку.

Варто зазначити, що продовження терміну дії карток торкнулося всіх клієнтів, включаючи переселенців. "Це процес відбувається автоматично для карток, чий термін вже сплив або спливає починаючи з лютого 2022 року. Якщо ваша нова карта вже готова, ви можете звернутися в відділення для її отримання", – повідомили в банку.

Ощадбанк: скрін з відео
Ощадбанк: скрін з відео

Після 31 березня картки, які втратили свою актуальність, будуть діяти з обмеженими функціями: з них не можна буде знімати гроші чи проводити інші операції. Хоча пенсії та соцвиплати продовжать надходити на рахунки, отримати доступ до них без нової картки та проходження ідентифікації буде неможливо.

Також зазначається, що пенсіонерам варто уникати зберігання коштів на картці без активності. Якщо протягом шести місяців не здійснюватися жодних операцій з карткою, пенсійні виплати можуть бути призупинені. Щоб уникнути цього, рекомендується хоча б раз на півроку використовувати картку, наприклад, для поповнення рахунку чи сплати комунальних послуг.

У випадку призупинення виплат пенсіонерам необхідно звернутися до Пенсійного фонду для підтвердження особи, після чого виплати відновлюються протягом 10 днів.