Рік тому глава ГУР Кирило Буданов розповідав про те, що до початку літа 2023 року ЗСУ зайдуть до Криму.

Звичайно ж, українці вірили його верствам, і коли це не сталося ні влітку, ні взимку, то дуже розчарувалися багато в чому. Перцю ситуації підсипало інтерв'ю Кирила Будавнова. у якому він сказав, що у своєму контрнаступі ЗСУ не просто трохи відстали від графіка, а повністю з нього вибилися. Щоправда, не всі помітили химерну усмішку генерала в той момент, яка показує, що не завжди вибивання з графіка – погано.

Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua
Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua

І ось, Крим все ще окупований, але слова начальника ГУР підтверджуються, веб-бійці його підрозділу регулярно навідуються на півострів і "роблять нерви" росіянам.

Представник української військової розвідки з позивним "Лютий" розповів про рейди ГУР Міноборони України у тимчасово окупований Крим. Цією інформацією він поділився у інтерв'ю журналістам Японії

29-річний "Лютий" безпосередньо брав участь у місіях на окупованому півострові, що відбулися 3 жовтня та 24 серпня 2023 року.

Він розповів, що під час райду на невеликому катері із побратимами прикривав ударну групу десанту. Воїни знаходилися за 500-1000 метрів від західного кримського узбережжя, маючи на озброєнні ПЗРК "Stinger". Там вони чекали на ймовірні атаки росіян.

Кримський міст, фото із соцмереж
Кримський міст, фото із соцмереж

"Лютий" розповів про бойові зіткнення з ворогом під час серпневої спецоперації, а також про свою участь у звільненні нафто- та газодобувних платформ у Чорному морі.

Зазначається, що учасники бойових рейдів поділилися, що серія несподіваних атак спецназівців ГУР Міноборони України в Криму націлена на те, щоб продовжувати психологічний тиск на російських окупантів, а також підвищити рівень підготовки воїнів до звільнення півострова.

Нагадаємо, що не підпише договір: глава ГУР Буданов попередив українців про затяжну війну. a>

Раніше ми повідомляли, що глава ГУР розповів про удари ЗСУ по ППО росіян і поділився секретом: "Це наші предки Москву палили свого часу".