Буває таке, що ви точно знаєте, що у вас по будинку є відділення якогось банку. І ось вам терміново потрібно скористатися його послугами, ви спускаєтеся, а відділення назавжди закрите.

На жаль, таке може траплятися все частіше і в НБУ розповіли про те, скільки відділень уже закрилося по Україні.

Кирило Шевченко, голова НБУ
Кирило Шевченко, голова НБУ

УНаціональний банк України повідомили, що у третьому кварталі 2023 року кількість відділень українських банків скоротилася ще на 55 – до 5098.

Так, виходячи з даних НБУ, це сталося за рахунок закриття відділень банків Конкордбанку та Укрбудінвестбанку, що ліквідуються.

Як зазначається, у третьому кварталі другий за величиною активів державний Ощадбанк скоротив кількість відділень на одне – до 1182 року, зберігши за собою перше місце серед усіх банків країни за цим показником.

Зокрема, найбільший за активами Приватбанк зберіг у липні-вересні кількість відділень на колишньому рівні – 1131.

Карта ПриватБанку, фото з вільних джерел
Карта ПриватБанку, фото з вільних джерел

А ось замикає трійку лідерів Райффайзен банк, який до 324 діючих відділень додав одразу п'ять, ставши при цьому лідером із приросту підрозділів у третьому кварталі 2023 року, тоді як на початку року його мережа скоротилася на 27 відділень – до 323.

Тим часом, УкрСіббанк розмістився на четвертому місці – він скоротив кількість відділень з 230 до 222. На п'ятому місці розташувався ПУМБ із 221 відділенням (їх кількість не змінилася).

Нагадаємо, що в Україні не лише скасовують виплати для ВПО, а й забирають ті гроші, які вже дали: у чому проблема.

Раніше ми повідомляли, що в Україні повністю приберуть заочку , а спеціальність можна буде змінити до 3 курсів: чого чекати студентам.