Дуже часто ми живемо в суцільному поспіху і навіть за кермом можемо перевищити швидкість.

Все через шалений темп життя, до якого вже всі звикли. Звичайно, після перевищення швидкості доводиться викладати свої кровно зароблені гроші, оскільки це незаконно. Але, як з'ясуєшся. зараз українці примудряються опротестувати штрафи про перевищення швидкості.

Машини, дорога, ЦУМ, фото: ukrainci.com.ua
Машини, дорога, ЦУМ, фото: ukrainci.com.ua

А виходить це лише завдяки тому, що українські патрульні часто не дотримуються форми адміністративних протоколів щодо водіїв, які порушили правила дорожнього руху. Цим користуються уважні водії та можуть скасувати протокол. Суди переважно стають з їхньої бік.

Один із таких випадків нещодавно стався, коли водій їхав зі швидкістю понад 101 км/год за дозволених 50. За допомогою приладу Trucam патрульні зафіксували порушення правил дорожнього руху та склали на водія протокол. Санкція ч. 4 ст. 122 КУпАП передбачає штраф у розмірі 1700 гривень.

Українець поскаржився до суду, де вказав, що його притягнули до відповідальності незаконно. З'ясувалося, що у матеріалах справи не було підпису обвинуваченого під пунктом роз'яснення прав та обов'язків. Такий невеликий нюанс дозволив водієві уникнути покарання, адже суд дійшов висновку, що цієї важливої ​​формальності не було дотримано.

Штрафи в Україні
Штрафи в Україні

Нагадаємо, що дозволити чоловікам виїзд із України: у ВР пропонують закон, за яким потрібно буде заплатити – суми та умови.

Раніше ми повідомляли, що прямуйте в укриття, але їх на всіх не вистачить: ДСНС повідомили про небезпеку для українців.