На Покрову, яка після переходу на новоюліанський каленжар ​​в Україні припадає на 1 жовтня, українці отримали "подарунок".

А точніше отримали його ті жінки, які з 1 жовтня будуть військовозобов'язаними. Що це означає та які обмеження накладаються на них.

Мобілізація жінок, фото: ukrainci.com.ua
Мобілізація жінок, фото: ukrainci.com.ua

Найбільше дівчата переживали за виїзд із країни. але тут усіх заспокоїли. Жінки-медики, які з 1 жовтня мають стати на військовий облік, матимуть змогу їхати за кордон.

Про це заявив представник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі національного телемарафону, передає Радіо Свобода".

"Змін, пов'язаних із перетином кордону, для жінок, які мають стати на військовий облік, немає. Обмеження продовжують діяти для чоловіків віком 18-60 років, а також для різних посадових осіб, прописаних у постанові уряду №57. Ця норма стосується як чоловіків, так і жінок. Інших змін щодо обмеження права виїзду, у тому числі жінок, які з 1 жовтня мають стати на військовий облік, немає", - сказав він.

Кордон із Польщею, фото: ukrainci.com.ua
Кордон із Польщею, фото: ukrainci.com.ua

Демченко також додав, що щодо жінок, які вже перебувають на військовому обліку, не діє обмеження щодо перетину кордону.

Нагадаємо, у якому разі чоловік може не приймати повістку: адвокат розповів про лазівку з помилкою ТЦК.

Раніше ми повідомляли, хто має право вручати повістку і чи співробітники ТЦК можуть вриватися в квартиру: права українців при мобілізації.